Gizlilik Ve Güvenlik Politikamız

Bu gizlilik ve Güvenlik Bildirimi www.724acilavukat.com olarak siz değerli müvekkillerimize taahhüdümüzdür.

  • Her Şart Ve Koşulda Müvekkil Mahremiyeti Önceliğimizdir:

Avukatlık Kanunu ve KVKK’nun ilgili maddeleri kapsamında, Her şart ve koşulda siz müvekkillerimizin mahremiyeti Gizlilik Ve Güvenlik Politikamız gereği korumamız altındadır. Hukuken zorunlu olunmayan hiçbir kişisel veri, bilgi, belge, saklanılmamakta özenle imha edilmektedir.

  • Sır Saklama Yükümlülüğümüz:

Alanında uzman ekibimiz, Avukatlık Kanunu ve meslek etiği kapsamında siz değerli müvekkillerimizin özel sırlarını hiçbir şart ve koşulda 3. bir kişiye açıklayamaz. Sır saklama Yükümlülüğümüz gereği www.724acilavukat.com ailesi olarak Gizlilik Ve Güvenlik Politikamız gereği tüm bilgi ve sırlarınız bizimle güvendedir.

  • Alanında Uzman Ekibimiz:

www.724acilavukat.com ailesi olarak alanında uzman avukat ekibimiz sadece uzmanlık alanına giren hukuki konularda siz değerli müvekkillerimize hizmet vermektedir.

  • Meslek Etiği Ve İlkelerine Her Durum ve Koşulda Bağlıyız: www.7/24acilavukat ailesi olarak; mesleğimizi icra ederken, Avukatlık mesleği ilkeleri ve etik kurallarından şaşmadan siz değerli müvekkillerimize en uygun çözümü en hızlı şekilde sunmaktayız.

Bu Gizlilik ve Güvenlik Bildiriminde, “Kişisel Veriler“, www.724acilavukat.com tarafından tutulan saklanan diğer bilgiler ile birlikte veya ayrı olarak tutulan kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek ve/ veya tüzel kişiye ilişkin her türlü bilgiyi ifade etmektedir. Site ziyaretçileri olan siz değerli müvekkillerimizin gizliliğine saygı duyulmakta olup gizlilik hakkınız korunmaktadır. Hukuken zorunlu olunmayan hiçbir kişisel veri saklanılmamakta ve özenle imha edilmektedir.

YASAL UYARI : Bu internet sitesinde yer alan bilgiler makaleler Türkiye Barolar Birliğinin Meslek Kuralları ve ilgili mevzuatına bağlı kalınarak ve ilgili mevzuatla reklam yasağına ilişkin düzenlemelere uygun olarak hazırlanmış olup, avukat ve müvekkil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir. Böyle bir davet olarak dikkate alınmamalıdır. www.724acilavukat.com ailesi olarak; müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Aile ve Boşanma hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Şirketler ve Ticaret Hukuku, Yabancılar Hukuku, İş Hukuku ve İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için internet sitemiz iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

error: Content is protected !!