Acil Hukuki Başvuru Ve Dilekçeler Hazırlanması

7/24 Acil Hukuki Başvuru Ve Dilekçeler Hazırlanması

7/24 Acil Hukuki Başvuru Ve Dilekçeler


Sözleşmelerin Hazırlanması:

Sözleşmeler yazılı olarak düzenlenmesi gereken evraklardır. Bu nedenle söz konusu iki veya daha çok taraf bulunmalıdır. Yasal yükümlülük bildirmekte olup, tarafların karşılıklı onay gerektirmektedir. Sözleşmede bir eylemin gerçekleştirileceği taahhüt altına alınmaktadır. Yani bu eylem bir ödeme ya da mal, hizmet teslimi gibi hususlar olmaktadır ve detaylı olarak belirtilmelidir.

Bazen hiç beklenmedik bir zaman da herhangi bir yasal yükümlülük kapsamında sözleşme hazırlamaya ihtiyaç duyarız lakin o anda her zaman hukuki destek alacak bir uzman bulamayabiliriz. biz 7/24 Acil Avukat  ailesi olarak alanında Uzman Avukat ekimizle sizlere bu durumda destek olmaktayız.

Acil Dilekçe Yazılması, Başvuru yapılması, Cevap Dilekçesi Yazılması

Usul kanunumuza göre dilekçeler, başvurular, itiraz ve cevaplar; her biri ayrı ayrı farklı sürelere tabi işlerdendir. hal böyle olunca süreyi kaçırmanız demek, çoğu zaman, çok ciddi hak kayıpları hatta bazı durumlarda telafisi imkansız durumlara sebep olacaktır. biz 7/24acilavukat.com ailesi olarak siz değerli müvekkillerimizin bu konudaki talep ve ihtiyaçları doğrultusunda alanında uzman ekibimizle, 7 gün 24 saat destek olmaktayız.

YASAL UYARI : Sitemizde yer verdiğimiz bilgiler, makaleler ve yazılar  Türkiye Barolar Birliğinin Meslek Kuralları ve ilgili mevzuatına bağlı kalınarak ve ilgili mevzuatla reklam yasağına ilişkin düzenlemelere uygun olarak hazırlanmış olup, avukat ve müvekkil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir. Böyle bir davet olarak dikkate alınmamalıdırwww.724acilavukat.com   ailesi olarak; müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Aile ve Boşanma hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Şirketler ve Ticaret Hukuku, Yabancılar Hukuku, İş Hukuku ve İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için internet sitemiz iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir